Vilniaus „Kibirkšties“ komandos vadovai toliau aktyviai dirba vasaros rinkoje. Šalies bronzos medalių laimėtojų komandą papildė aštuoniolikmetė vidurio puolėja Enrika Matiukaitė.

191 cm ūgio krepšininkė krepšinio paslapčių mokėsi Šiauliuose, o pastaruosius tris sezonus atstovavo „Šiaulių-Universiteto“ komandai bei buvo viena iš šios komandos lyderių.

„Sprendimą priimti buvo gana nelengva, turėjau nemažai variantų, tačiau „Kibirkšties“ pasiūlymas buvo arčiausiai širdies, tenkino sąlygos ir 100 procentų apsisprendžiau, – sakė E.Matiukaitė. – Pirmiausiai, norėjau baigti dvylika klasių ir tada jau galėjau priimti rimtą sprendimą. Noriu patirti kažką naujo, mokytis, pasisemti naujos patirties ir judėti į priekį“.

E.Matiukaitė praėjusiame sezone „MultiGyn“ moterų lygos A divizione vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 26 minutes, pelnydavo po 9 taškus, atkovodavo 7 kamuolius ir blokuodavo metimą. Baltijos moterų lygoje vidurio puolėja rinkdavo po 8 taškus ir atkovodavo po 7 kamuolius.

„Praėjęs sezonas man asmeniškai buvo neblogas, tačiau komandai buvo vienas iš sunkesnių, – prisiminė E.Matiukaitė. – Manau, kad tokie metai padaro mus stipresnes“.

E.Matiukaitė lankė Šiaulių „Saulės“ krepšinio akademiją ir žaidė Lietuvos jaunučių (U-16) ir jaunių (U-18) rinktinėse, o dabar atstovaus jaunimo merginų rinktinei (U-20).

„Apie „Kibirkšties“ trenerį Algirdą Paulauską esu girdėjus tik gerus žodžius, teko šiek tiek pabendrauti, tai treneris, kuris žino savo tikslus ir jų siekia, – sakė E. Matiukaitė. – Vilniaus komanda visada palikdavo gerą įspūdį, tai taktiška ekipa, motyvuota. Aišku, naujame sezone tikslai bus patys aukščiausi, o ateityje pamatysime, kaip seksis juos pasiekti. Aš noriu patobulėti kaip žaidėja, prisijungdama prie komandos to labai tikiuosi“.

DSC_6353 (2)

Be E.Matiukaitė kitą sezoną „Kibirkšties“ komandoje taip pat žais Kristė Druskytė, Saulė Mikelionytė, Livija Sakevičiūtė, Justina Miknaitė, Eglė Zabotkaitė, Justina Kraujūnaitė. Komandai vadovaus A.Paulauskas ir Gitautas Kievinas.