Trečiadienį Raudondvario dvare apdovanotos 2017-2018 m. geriausios Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) komandos ir krepšininkės. Čempionų taurė ir aukso medaliai įteikti Kauno r. „Hoptrans-Sirenoms“, antrosios vietos trofėjus – Vilniaus „Kibirkščiai“, trečiosios – Marijampolės „Sūduvai“.

Geriausiu lygos treneriu išrinktas Kauno r. „Hoptrans-Sirenų“ strategas Mantas Šernius, kurio vadovaujama komanda šį sezoną iškovojo du trofėjus – LMKL auksą ir moterų taurę. M. Šerniui Kauno rajono meras Valerijus Makūnas įteikė ir specialų savivaldybės ženklą už nuopelnus Kauno rajono sportui.

M. Šernius ant scenos prisiminė savo kolegę iš Vilniaus „Kibirkšties“, Jurgitą Štreimikytę-Virbickienę.

„Palinkėsiu, kad visi treneriai ir trenerės dėl savo žaidėjų, dėl savo komandų, su teisėjais, savo klubų vadovais ir kitais kovotų taip, kaip kovoja Jurgita Štreimikytė. Tada kitą sezoną mums visiems bus tik geriau“, – ant scenos pastebėjo M. Šernius, taip sukeldamas plojimų bangą.

Specialus prizas pirmą kartą kartą LMKL istorijoje buvo įteiktas Marijampolės „Sūduvos“ veteranei Ritai Milieškienei. 24-ąjį sezoną lygoje rungtyniavusiai 39 metų krepšininkei buvo įteikta „LMKL Pasididžiavimo“ statulėlė.

„Esu labai sujaudinta, ačiū lygai ir Audrai už tokį pagerbimą. Tikrai nesitikėjau, kad būsiu apdovanota“, – sakė R. Milieškienė.

Visos geriausios krepšininkės apdovanotos išskirtiniais savaitgaliais „Eglės“ sanatorijoje ir reabilitacijos paslaugomis Druskininkuose, taip pat implantologijos ir estetines odontologijos klinikos „Neodenta“ piniginiais čekiais visoms teikiamoms paslaugoms.

Ant scenos trečiadienį lipo ir trys 2017-2018 m. sezono komandos – prizininkės. Trečiosios vietos medaliai įteikti „Sūduvos“ ekipai, antrosios – „Kibirkšties“ krepšininkėms, pirmosios – „Hoptrans-Sirenoms“.

Komandos apdovanotos ilgametės LMKL partnerės „Alpera“ išskirtiniais trofėjais.

Įvertintos buvo ir geriausia vadyba pasižymėjusios komandos – trečioji vieta skirta Klaipėdos „Fortūnai“, antroji – Ukmergės „Vilkmergei“, o pirmoji – antrus metus iš eilės Marijampolės „Sūduvai“.

LMKL sezono uždarymo šventė veikiausiai buvo paskutinė ilgametei lygos direktorei Audrai Ginelevičienei. Viso vakaro metu gavusi daug padėkos žodžių iš žaidėjų, klubų atstovų ir vakaro svečių, A. Ginelevičienė taip pat nusilenkė žmonėms, kurie padėjo jos darbe.

Vakaro svečius, tarp kurių buvo Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas, Kauno r. meras V. Makūnas, Izraelio ambasadorius Lietuvoje A. Maimonas, Seimo narys Kęstutis Smirnovas ir kiti, linksmino grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas – Fara ir choras „Božolė“.

Informacija: lmkl.lt