Vilniaus „Kibirkšties“ moterų krepšinio komanda ir Vilniaus kūno kultūros mokytojų draugija pradėjo bendradarbiavimą, kuriuo skatins mergaites sportuoti.

„Norime, kad kuo daugiau jaunų mergaičių sportuotų, lankytų krepšinio treniruotes, – sakė „Kibirkšties“ komandos vadovas Dainius Virbickas. – Tikime, kad šis projektas bus ne vienos dienos, o kelių metų. Norime aplankyti kuo daugiau Vilniaus gimnazijų, progimnazijų bei pradinių mokyklų. Žinoma, taip pat didiname „Kibirkšties“ vardo žinomumą, gausiname gerbėjų gretas“.

„Kibirkšties“ komandos krepšininkės Agnė Bobinaitė ir Urtė Slavickaitė bei trenerė Sandra Linkevičienė pirmiausiai apsilankė Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijoje, kur vedė improvizuotą krepšinio pamoką penktų klasių moksleiviams.

„Pamoka prabėgo labai greitai, – šypsojosi A.Bobinaitė. – Vaikai buvo labai aktyvūs, iš pradžių padarėme apšilimą, prajudinome sąnarius ir keliavome prie estafečių, kur susiskirstę į keturias komandas rungtyniavome. Moksleiviai turėjo daug noro ir energijos. Tiesa, visą laiką jie mūsų klausė ar žaisime krepšinį, tai pabaigoje žaidėme ir jį. Suteikėme vaikams daug džiaugsmo, mums irgi buvo smagu“.

„Buvo smagu ir naudinga pabendrauti su vaikais ir juos supažindinti su krepšinio elementais, – kalbėjo U.Slavickaitė. – Nėra paprasta imti ir pravesti treniruotę tokio amžiaus vaikams, jų buvo nemažai, reikėjo mokėti sudominti, patraukti dėmesį. Manau, kad mums pavyko, buvome sugalvoję įvairių užduočių, žaidėme krepšinį“.

Dar šią savaitę „Kibirkšties“ komanda aplankys kelias sostinės mokyklas, o ketvirtadienį prisijungs prie Kazickų šeimos fondo programos „Jaunimas Gali“.