Vilniaus „Kibirkšties“ komandai ir trečiosios Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynės su „Šiaulių-Universiteto“ komanda didesnių problemų nesukėlė. Vilnietės savo aikštėje varžoves iš Saulės miesto įveikė 97:80 ir į savo sąskaitą įsirašė 12-ą pergalę.

„Kibirkšties“ komanda jau pirmame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą ir nors vėliau viešnioms buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vienaženklio, tačiau daug labiau patyrusios Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės 4-ame kėlinyje įjungė aukštesnę pavarą ir padidino savo pranašumą iki 17 taškų.

„Kibirkšties“ komanda užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (51/35).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Gabija Meškonytė. Puolėja per 23 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/1 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius.

Eglė Šniokaitė įmetė 17 taškų (8/10 dvitaškiai), Laurita Jurčiūtė – 13, Dalia Donskichytė – 11 (4 rez. per.), Shenita Landry – 9, Vitalija Kaminskytė (10 atk. kam., 5 rez. per.) ir Ieva Savickaitė (8 atk. kam.) po 8, Laura Juškaitė – 7 (10 atk. kam., 4 kld.), Agnė Bobinaitė – 3, Vita Gorobets – 2, o Austėja Širšinaitytė taškų nepelnė.

Vilniaus klube šiame mače nerungtyniavo Daugilė Šarauskaitė ir Justina Kraujūnaitė.

„Šiaulių-Universiteto“ komandoje Deja Mattox įmetė 25 taškus, o Urtė Bukauskaitė surinko – 18.