Vilniaus „Kibirkšties“ komanda neprasidės vasarai jau pradėjo rikiuoti gretas naujam sezonui. Sostinės klube ir toliau rungtyniaus įžaidėja Justina Kraujūnaitė, kuriai vilkint „Kibirkšties“ klubo aprangą tai bus jau šeštasis sezonas.

„Ilgai negalvojau apie šį savo sprendimą, jau senokai žinojau ko noriu, kadangi baigiu bakalauro studijas ir planuoji stoti į magistrantūrą. Galėsiu ir toliau mokytis bei žaisti tame pačiame mieste“, – sakė J.Kraujūnaitė.

22-ejų metų amžiaus ir 178 cm ūgio krepšininkė savo karjerą Vilniaus komandoje pradėjo 2011 metais, kai „Kibirkšties“ ekipa atsikūrė po ilgo laiko. Po vieno sezono ji sugrįžo į „Jaunųjų talentų“ komandą, o nuo 2014 metų „Kibirkšties“ ekipai atstovauja be pertraukų.

Tiesa, J.Kraujūnaitės karjerą kiek stabdo traumos. Štai ir praėjusio sezono lapkričio mėnesį patirta kelio traumą nubraukė visą likusį sezoną.

„Pirma mintis patyrus traumą buvo, kad na ir vėl viskas iš pradžių“, – prisiminė lemtingas rungtynes su „Šiaulių-Universiteto“ komanda J.Kraujūnaitė. – Dabar mano sveikata gerėja su kiekviena diena, tikiuosi, kad sezono pradžioje naujoms kovoms būsiu pasiruošusi 100 procentų“.

Praėjusiame sezone, per spėtas sužaisti 7 rungtynes Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL), gynėja pelnydavo po 6 taškus, atlikdavo po 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovodavo 3 kamuolius.

„Tikiuosi, kad mano vaidmuo komandoje bus toks pats kaip ir praėjusiais metais“, – teigė įžaidėja.

Tačiau J.Kraujūnaitei kitame sezone teks klausyti nebe Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės patarimų, o Valdo Gecevičiaus, kuris po sezono tapo sostinės klubo vyriausiuoju treneriu.

„Tai buvo netikėta žinia, tačiau apsidžiaugiau, kadangi ilgą laiką dirbame kartu ir tai antras treneris, po Diliaros Velišajevos, kuris padarė didžiausią įtaką mano žaidimui“, – šypsojosi J.Kraujūnaitė. – Todėl du dalykai, su juo, kaip vyriausiuoju treneriu, yra užtikrinti – tai gera komandos atmosfera ir tobulėjimas tiek aikštelėje, tiek už aikštelės ribų“.

SLR-31554

Pati J.Kraujūnaitė tik nuo atsarginių žaidėjų suolelio galėjo stebėti lemiamas praėjusio sezono LMKL kovas, kai „Kibirkšties“ ekipa galingu žaidimu įveikė pusfinalį, tačiau suklupo kovoje dėl aukso medalių.

„Man asmeniškai sezono buvo prastas dėl patirtos traumos. Žiūrint iš komandinės pusės, sezono pabaiga pavykusi, iškovota aukštesnė vieta, negu praėjusiame sezone. Finale pritrūko šiek tiek sėkmės ir patirties, nes tai buvo pirmas finalas visoms „Kibirkšties“ žaidėjoms“, – vardino gynėja.

Po LMKL sezono J.Kraujūnaitė su Vilniaus universiteto komanda tapo Lietuvos studenčių čempionate, o dabar jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui.

„Jau dabar intensyviai sportuoju bei ruošiuosi naujam sezonui. Tą daryti planuoju visą vasarą, tačiau neapleisiu ir poilsio, nes juk ir jis įeina į treniruočių procesą“, – sakė J.Kraujūnaitė.