Vilniaus „Kibirkšties“ komanda pradėjo pasiruošimą 2019-2020 metų sezonui, kuriame varžysis „MultiGyn“ moterų lygoje, taurės varžybose ir Europos moterų krepšinio lygoje (EWBL).

„Vasara gerai pailsėjau, esu pasiilgęs krepšinio, merginos irgi atvyko šviežios, – po pirmųjų treniruočių sakė „Kibirkšties“ komandos treneris Algirdas Paulauskas.

Pirmosiose treniruotėse „Vingio“ parke dar trūksta kelių pagrindinės sudėties žaidėjų, o galimybę sportuoti su pagrindine ekipa turi praėjusiame sezone dublerių komandoje žaidusios Aušrinė Belickaitė ir Aušra Verseckaitė. Treniruotes veda naujasis „Kibirkšties“ ekipos fizinio rengimo treneris Edgaras Lukoševičius.

„Gabrielė Šulskė susirgo ir prie komandos treniruočių prisijungs trečiadienį, o Daugilė Šarauskaitė į treniruotes atvyks šeštadienį. Turime ir kelias jaunas žaidėjas, kurioms sudarytos visos sąlygos dirbti ir kautis dėl vietos galutinėje komandos sudėtyje. Toks ir yra mūsų komandos uždavinys, auginti jaunas žaidėjas ir sėkmingai jas pervesti į moterų krepšinį, – kalbėjo A.Paulauskas. – Dabar pora savaičių skirsime tik fiziniam parengimui, o vėliau jau derinsime ir treniruotes salėje“.

DSC_7591 (2)

„Kibirkšties“ komanda sezonui ruošis sostinėje, o jau rugsėjo 14-15 dienomis sužais kontrolines rungtynes su Minsko „Horizont“ klubu iš Baltarusijos. Rugsėjo 20-22 dienos vilnietės vyks į Druskininkus, kur dalyvaus tarptautiniame Jūratės Daktaraitės ir Angelės Rupšienės vardo turnyre, kuriame varžysis su Astanos „Astana“ (Kazachstanas), Rygos RSU (Latvija) ir Gdansko „Politechnika“ (Lenkija) komandomis.

„Turime komandoje dvi patyrusias žaidėjas: G.Šulskę ir Kristę Druskytę, savo jėgą Lietuvoje jau įrodė ir užsienyje patirties įgavo D.Šarauskaitė, turime daug gabaus jaunimo, kuriam reikia daug dirbti, o mes tą ir darysime. Kol kas į kitas komandas tikrai nesižvalgome, o rūpinamės savo reikalais“, – teigė „Kibirkšties“ vyriausiasis treneris.

„Kibirkšties“ komandoje artėjantį sezoną žais D.Šarauskaitė, Klaudija Serkevičiūtė, G.Šulskė, Evelina Šataitė, Enrika Matiukaitė, K.Druskytė, Saulė Mikelionytė, Livija Sakevičiūtė, Justina Miknaitė, Eglė Zabotkaitė, Justina Kraujūnaitė. Komandai vadovaus A.Paulauskas ir Gitautas Kievinas.