Vilniaus „Kibirkšties“ komanda patyrė pirmą nesėkmę „MultiGyn“ moterų krepšinio lygoje. Valdo Gecevičiaus auklėtinės 59:62 nusileido Kauno „Aisčių-LSMU“ komandai.

Tiesa, vilnietės ir toliau išlieka turnyro lentelės viršuje su 10 pergalių ir 1 nesėkme. Jungtiniame Lietuvos, Latvijos ir Estijos čempionate „Kibirkštis“ su 6 pergalėmis ir 4 nesėkmėmis žygiuoja 4 pozicijoje.

Ketvirtajame kėlinyje Justina Kraujūnaitė surinko 8 taškus iš eilės ir po jos taiklaus tritaškio, iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 4 minutėms, vilnietės išsiveržė į priekį 57:54. Vis tik tuomet savo spurtą surengė „Aistės-LSMU“.

Kristina Druskytė pelnė taškus su pražanga, o kiek vėliau pridėjo dar vieną taiklią baudą ir viešnios prieš prasidedant paskutinei mačo minutei pirmavo 60:58. Iki mačo pabaigos likus 21 sekundei, Lina Sakevičiūtė pataikė vieną baudos metimą ir rezultato išlyginti nesugebėjo – 59:60.

Po šio epizodo kaunietės paprašė minutės pertraukėlės, o J. Kraujūnaitė prasižengė prieš Gretą Tamašauskaitę, kuri neklydo prie baudų metimų linijos ir padidino komandos persvarą (62:59).

„Kibirkštis“ panaudojo turėtą minutės pertraukėlę, tačiau tai vaisių nedavė. Gabijos Meškonytės tritaškis tikslo nepasiekė, o iš karto po to dar vieną metimą prametė L. Sakevičiūtė ir „Aistės-LSMU“ džiaugėsi pergale.

„Kibirkštis“: Urtė Slavickaitė (4/5 metimų) ir Dalia Donskichytė (4/7 dvit.) po 11, Morgan Pullins 9 (3/12 metimų).

„Aistės-LSMU“: Kristė Druskytė 18 (5/7 dvit.), Daugilė Šarakauskaitė 16 (8/11 dvit., 11 atk. kam.), Karolina Kazočiūnaitė ir Greta Tamašauskaitė po 10.