Vilniaus „Kibirkšties“ komanda 2016 metus pradėjo pergale. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojamos vilnietės, be didesnio vargo, Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse 73:52 nugalėjo Kauno „Aisčių-LSU“ ekipą.

Sostinės klubas kaunietes įveikė trečią kartą sezone, pasiekė 10 pergalę LMKL po 13 rungtynių ir turnyro lentelėje išlieka 3 vietoje.

„Kibirkšties“ komanda pergalės pamatus pasiklojo jau per pirmas 10 minučių, kai pademonstravusios puikią gynybą ketvirtį laimėjo 20:6. Po dviejų kėlinių vilnietės savo pranašumą padidino iki 18 taškų. Nors trečią kėlinį aikštės šeimininkės ir pralaimėjo 2 taškais, tačiau „Kibirkšties“ krepšininkės paskutiniame ketvirtyje išlaikė savo pranašumą ir jį net padidino.

Vilniaus ekipa šiame mače užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (52/37) ir atliko beveik 3 kartus daugiau rezultatyvių perdavimų (17/6).

Šiame mače „Kibirkšties“ komanda vertėsi be savo kapitonės Eglės Šniokaitės, puolėjos Vitalijos Kaminskytės ir gynėjos Agnės Bobinaitės.

Vilniaus klube net 5 žaidėjos pelnė dviženklį taškų skaičių. Rezultatyviausiai žaidė Dalia Donskichytė. Penkiolikmetė gynėja per 18 minučių surinko 13 taškų, perėmė 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Daugilė Šarauskaitė įmetė 12 taškų (13 atk. kam., 3 blk.), Vita Gorobets (2 blk.), Gabija Meškonytė (5 kld.) ir Shenita Landry (10 atk. kam., 2 blk., 6 kld.) po 10, Ieva Savickaitė – 7, Laura Juškaitė – 6 (6 atk. kam., 6 rez. per.), Austėja Širšinaitytė – 3 (7 kld.), Justina Kraujūnaitė – 2 (3 rez. per.), Laurita Jurčiūtė (2 blk.) ir Urtė Slavickaitė taškų nepelnė.

„Aisčių-LSU“ komandoje Jolanta Marmienė pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, o Helma Vyšniauskaitė surinko 17 taškų.

„Kibirkšties“ ir „Aisčių“ komandos dar kartą tarpusavyje susikaus jau ketvirtadienį, tačiau Kaune vyks Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės ketvirtfinalio susitikimas. Dviejų rungtynių serijos atsakomosios rungtynės Vilniuje vyks sausio 14 dieną.