Vilniaus „Kibirkšties“ komanda toliau rikiuoja gretas naujam sezonui. Jau skelbėme, kad sostinės klubui nuo šiol diriguos Valdas Gecevičius, o kontraktą pratęsė ir vilnietė Justina Kraujūnaitė, tai šįkart skubame pranešti, kad gimtame mieste ir toliau rungtyniaus gynėjos ir puolėjos pozicijose galinti žaisti Urtė Slavickaitė.

20-ies metų 176 cm ūgio krepšininkei tai bus ketvirtasis sezonas „Kibirkšties“ komandoje, o pastarasis ir buvo geriausias karjeroje. U.Slavickaitė aikštėje praleisdavo po 19 minučių, pelnydavo po 5 taškus, atkovodavo po 2 kamuolius ir atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.

„Žinoma, visada norisi geriau“, – apie savo pasirodymą teigė U.Slavickaitė. – Džiaugiuosi, kad judu į priekį ir įdėtas darbas nenueina veltui. Atsirado tikėjimas savimi, o kai ateina rezultatai, motyvacijos irgi netrūksta. Šį sezoną gavau žymiai daugiau laiko pasireikšti, ačiū treneriams už pasitikėjimą. Kai pati pradėjau tikėti savimi, buvo lengviau rungtyniauti. Tačiau daug įtakos turėjo ir papildomas darbas, rytais salėje buvau itin dažnas svečias“.

U.Slavickaitė tikina, kad kol studijuoja, tai ilgai nesvarstė, nes „Kibirkštis“ buvo geriausias variantas. Krepšininkė su Vilniaus klubo praėjusiame sezone pasipuošė Lietuvos moterų krepšinio lygos sidabro medaliais. Tai kol kas didžiausias pasiekimas jos karjeroje.

„Galiu pasakyti, jog atidavėme viską ką galėjome“, – prisiminus praėjusio sezono pabaigą teigė krepšininkė. – Kažkiek pritrūko ir sėkmės. Tuomet buvo nusivylimas jog nepavyko, nes visos labai norėjome, tačiau dabar, mums jaunam komandai, antra vieta yra didelis pasiekimas“.

Artėjantį sezoną U.Slavickaitė „Kibirkšties“ komandoje pradės ir su nauju treneriu. Jurgitą Štreimikytę-Virbickienę pakeitė jau minėtas V.Gecevičius.

„Su kiekvienu treneriu tikiesi vis didesnio vaidmens, bet vietą reikia išsikovoti, šiaip sau jos neatiduos joks treneris“, – tikina U.Slavickaitė. – V.Gecevičius skiria daug dėmesio ir deda visas pastangas, kad tobulėtume. Jis daug reikalauja, tačiau randame laiko ir pajuokauti. Puikiai sutariame, manau, kad mažai kolektyvų turi tokius santykius su treneriu“.

Sezono pabaigoje su Vilniaus universiteto rinktine U.Slavickaitė tapo Lietuvos čempione bei iškovojo kelialapį į turnyrą Portugalijoje. Šiek tiek pailsėjusi krepšininkė kibs į darbus ir ruošis naujam sezonui.

„Ši vasara bus kitokia, nes man jau baigėsi visos jaunimo rinktinės, todėl planuoju skirti laiką individualiam darbui bei pasiruošimui naujam sezonui“, – vardina U.Slavickaitė.