Vilniaus „Kibirkšties“ krepšinio komandos žaidėjos atostogas leidžia ne tik pramogaudamos, tačiau ir sportuodamos. Lietuvos sostinėje lankėsi Turkmėnijos trys prieš tris vyrų ir moterų rinktinės, kurios Vilniuje surengė savo treniruočių stovyklą, o moterų rinktinės varžove tapo „Kibirkšties“ komanda.

„Turkmėnistanas negali surinkti pajėgių penki prieš penkis vyrų ir moterų rinktinių, todėl didelį dėmesį skiria trys prieš tris krepšiniui, kuris jau tapo olimpine sporto šaka. Moterų rinktinė dalyvauja Azijos čempionatuose ir ten sėkmingai rungtyniauja, – pasakojo prie šio vizito prisidėjęs „Kibirkšties“ treneris Algirdas Paulauskas. – Su Turkmėnijos trys prieš tris rinktinėmis dirbo mano žmonos brolis, dabar jis yra miręs, tačiau bendravimas nenutrūko. Trijulių atstovai lankėsi, kai dirbau Lenkijoje, vienu metu stovyklavo Druskininkuose, o dabar atvyko į Vilnių“.

„Kibirkšties“ komanda, kuriai atstovavo Justina Miknaitė, Agnė Bobinaitė, Urtė Slavickaitė ir Emilija Mikoliūnaitė, sužaidė daugiau nei 10 rungtynių.

„Nors mūsų komandos merginos trys prieš tris krepšiniu užsiima tik laisvu laiku, tačiau visos rungtynės tikrai buvo lygios. Manau, kad Turkmėnijos rinktinės nuvertino lietuvaites, todėl buvo priverstos patirti pralaimėjimus. Buvo tikrai įdomu ir gera patirtis“, – pasakojo A.Paulauskas.