Vilniaus „Kibirkšties“ moterų klubo kapitone tapo 26-erių metų Kristė Druskytė. Ji buvo išrinkta po visos komandos balsavimo.

„Visada sakiau ir sakysiu, kad man tai didelis įvertinimas, – kalbėjo K.Druskytė. – Jeigu merginos atiduoda balsą už tave, jos tiki ir pasitiki tavimi. Stengsiuos visom keturiom kovoti už jas tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Manau, kad pagrindinis kapitono tikslas yra kuo tiesiausias ir tiksliauskas maršrutas nuo taško A iki taško B. Taškas A yra treneriai ir visas personalas, o taškas B – komanda. Kuo greičiau suvoksime ko mes susirinkome, ko norime, pasitikėsime vieni kitais, tuo greičiau ir tiksliau pasieksime galutinį maršrutą“.

Puolėja per savo karjerą žaidė Klaipėdos „Lemminkainen“, Liepojos „Vega1“ (Latvija), „Fortūnos“, Kauno rajono „Sirenų“ ir Kauno „Aisčių-LSMU“ komandose. Ji žaidė Lietuvos jaunučių (U-16), jaunių (U-18) ir jaunimo (U-20) rinktinėse. Lietuvos moterų rinktinėje oficialiose rungtynėse debiutavo 2017 m.

„Jeigu tave išrenka kapitone, tai tavimi pasitiki, žino koks esi ir tikisi, kad eisi už savo komandą. Geras kapitonas turi išlikti savimi, kai toks būsi, tai komanda žinos, kad gali tavimi pasitikėti ir į tave kreiptis“, – sakė K.Druskytė.

„Kibirkšties“ komanda pradeda kontrolinių rungtynių ciklą. Šeštadienį Vilniaus ir Minsko „Horizont“ (Baltarusija) komandos M.Romerio universiteto sporto salėje (Ateities g. 20) susitiks 18 val., o sekmadienį dar kartą išbandys jėgas 12 val.