Pabaigusios paskutines oficialias 2017 metų kovas, Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės įsisuko į šventinį maratoną. Sostinės ekipos merginos susitvarkė paskutinius reikalus, susipirko dovanas ir patraukė pas savo mylimiausius šeimos narius.

Šias Kalėdas „Kibirkšties“ merginų keliai ves iš Vilniaus pro Kėdainius, per Skuodą ir iki Jungtinių Amerikos Valstijų.

„Šios šventės ypatingos tuo, kad grįžtam ir aš, ir mano brolis namo pas tėvus, nes šiaip kartu grįžtame labai retai“, – šypsojosi „Kibirkšties“ puolėja Laura Juškaitė.

„Tai proga vieni kitiems suteikti daugiau dėmesio, šilumos, meilės“, – sakė Laurita Jurčiūtė. – Tai galimybė visiems susirinkti iš įvairių kraštų, atsipūsti nuo darbų ir pasilinksminti“.

„Tai pats laimingiausias laikas metuose, nes kiekvienas iš mūsų galvoja apie kitus, dievinu šį laiką“, – pasakojo amerikietė Shenita Landry.

„Kibirkšties“ krepšininkės, kaip ir dauguma tautiečių, Kūčias praleis artimiausioje aplinkoje, o Kalėdų dieną pasiners į linksmybes.

„Turime tradiciją kiekvienais metais šventes sutikti pas senelius, tačiau šįkart nusprendėme likti namuose“, – teigė Urtė Slavickaitė.

„Labiausiai man patinka Kūčios, nes tą dieną susirenka visa šeima“, – pasakoja Gabija Meškonytė. – Kūčias praleisiu pas krikšto tėvus, prie šventinio stalo keisimės dovanėlėmis, smagiai praleisime laiką, o Kalėdas sutiksiu pas tėtį. Šios šventės man ypatingos, gražiausios metų dienos su pačiais artimiausiais“.

@[130078563815512:Augusto Didžgalvio fotografija]

@[130078563815512:Augusto Didžgalvio fotografija]

„Smagiausia ne pačios šventės, o pasiruošimas joms: eglutės puošimas, dovanų pirkimas“, – juokiasi L.Juškaitė. – Visos šventinės reklamos, filmai, tai man smagiausia dalis. Laukimas ir Kalėdinė dvasia, kuri vyrauja visą gruodį. Šias šventes praleisiu namuose su šeima, pasimėgausiu skaniu maistu, šeimos kompanija ir laisvomis dienomis be treniruočių“.

„Man Kalėdos pati smagiausia šventė, nes labai smagu matyti visus žmones laimingus, su šypsenomis, o ir šiaip, iš visų liejasi gerumas“, – sakė Agnė Bobinaitė.

„Per šventes keliauju namo į Indianapolį“, – džiaugiasi Sh.Landry. – Tai pačios mėgstamiausios mano dienos. Galime susirinkti visa šeima, kuri yra išsibarsčiusi po visą pasaulį“.

Ir, žinoma, kaip be dovanų… „Kibirkšties“ krepšininkės dovanas renka tiek likus mėnesiui, tiek ir paskutinėmis akimirkomis.

„Dar ne viskas paruošta, reikia suspėti“, – juokėsi U.Slavickaitė.

„Aš tik už dovanų teikimą… Man toks malonumas yra teikti dovanas. Jau dvi savaites automobilio bagažinė yra pilna dovanų“, – nenustygo vietoje A.Bobinaitė.

„Man labiau patinka dovanoti dovanas. Dar ne viskuo spėjau pasirūpinti, tačiau žadu viską baigti, kai sugrįšiu į Ameriką“, – tikino Sh. Landry.

„Kai žinau ko žmogus nori ir tai padovanoju, o jis tampa laimingesnis, man būna labai smagu“, – sako L.Jurčiūtė.

„Labiausiai mėgstu dovanoti ir matyti, kaip tam žmogui dovana patinka“, – šypsosi G.Meškonytė. – Pati Kalėdų dovanoms iki galo dar nepasiruošiau. Turiu įprotį atidėlioti viską paskutinei minutei“.

„Labiau mėgstu dovanoti, bet ir gauti smagu“, – tikino L.Juškaitė. – Tenka pripažinti, kad šiais metais Kalėdines dovanas teks pirkti visai prieš šventes, nes egzaminų sesijai labai smarkiai ruoštis reikėjo ir nebuvo laiko paieškoms“.

„Kibirkšties“ komanda visiems krepšinio mėgėjams linki pačių tikriausių gražiausių metų švenčių.

@[130078563815512:Augusto Didžgalvio fotografija]