Vilniaus „Kibirkšties“ komanda šį savaitgalį pratęs kovas „MultiGyn“ moterų lygos jungtiniame čempionate, kuriame varžosi Lietuvos, Latvijos ir Estijos klubai.

Šeštadienį sostinės klubo laukia kelionė į Kauną, kur lauks „Aisčių-LMSU“ iššūkis.

Jungtinio čempionato rezultatai skaičiuojasi ir „MultiGyn“ A divizione, kur „Kibirkšties“ komandai trūksta vienos pergalės, jog užsitikrintų pirmąją vietą po dviejų ratų. Kaip jau skelbėme, pirmos dvi Lietuvos čempionato komandos vasario mėnesį žais Karalienės taurės finale, kuris vyks Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto metu.

Realiausia, kad būtent „Aisčių-LMSU“ komanda ir bus „Kibirkšties“ varžovė taurės finale.

Šį sezoną „Kibirkšties“ ir „Aisčių-LMSU“ komandos tarpusavyje susitiko jau du kartus. Kontrolinėse rungtynėse vilnietės varžoves įveikė 65:58, o reguliariojo sezono metu nugalėjo 58:47.

Lapkričio mėnesį vykusiame susitikime Kauno komandoje Kristė Druskytė pelnė 17 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. Gabija Šegždaitė ir Karolina Kazočiūnaitė pelnė po 8. „Kibirkšties“ komandoje Morgan Pullins surinko 15 taškų ir po krepšiais atkovojo 15 kamuolių, Gabija Meškonytė įmetė 14, o Ieva Šimkutė – 12.

K.Druskytė ir yra rezultatyviausia „Aisčių-LMSU“ žaidėja. Ji šį sezoną vidutiniškai pelno po 12 taškų ir atkovoja po 8 kamuolius. G.Šegždaitė renka po 11 taškų, o K.Kazočiūnaitė po 10.

„Kibirkšties“ komandoje pirmuoju smuiku griežia amerikietė M.Pullins. Ji pelno po po 13 taškų, atkovoja po 9 kamuolius ir renka po 19 naudingumo balų. G.Meškonytė vidutiniškai pelno po 14 taškų, o Agnė Bobinaitė po 10.

„Kibirkšties“ komanda šį sezoną vidutiniškai pelno po 10 taškų daugiau per rungtynes nei varžovės iš Kauno. Vilniaus klubas geriau kovoja dėl kamuolių (vid. 44,5/vid. 40,5), atlieka daugiau rezultatyvių perdavimų (vid. 18,5/vid. 16) ir blokuoja daugiau metimų (vid. 4,25/vid. 1,75).

12.15 15:00 val.
Kauno „Aistės-LMSU“ – Vilniaus „Kibirkštis“
Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (Naglio g. 4, Kaunas)
Tiesioginė transliacija: https://youtu.be/xrQaBAd6QDA