Vilniaus „Kibirkšties“ komanda Rytų Europos krepšinio lygos (EEWBL) turą Lenkijoje baigė ne tuščiomis. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės antrose turo rungtynėse 83:49 nepasigailėjo Minsko „Cmoki“ ekipos iš Baltarusijos.

Po II turų „Kibirkšties“ komanda savo sąskaitoje turi 2 pergales, 3 nesėkmes ir užima ketvirtą poziciją.

Mače su „Cmoki“ vilnietės iniciatyvą perėmė jau pirmame kėlinyje, kurį laimėjo 31:12. Tačiau antrame ketvirtyje lietuvės dar labiau suaktyvino gynybą, kėlinį laimėjo 27:7 ir jau pirmavo 39 taškų skirtumu. Likusi mačo dalis buvo tik formalumas.

Nugalėtojų gretose įspūdingą dvigubą dublį surinko Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 27 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 20 kamuolių, blokavo 4 metimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Gabija Meškonytė įmetė 21 tašką, Ieva Savickaitė – 11, Eglė Šniokaitė – 10, Vitalija Kaminskytė – 5, Agnė Bobinaitė – 4, Urtė Slavickaitė ir Vita Kuktienė po 3, Laurita Jurčiūtė ir Dalia Donskichytė po 2.

Šiame mače „Kibirkšties“ komandai negalėjo padėti Justina Kraujūnaitė ir Laura Juškaitė.

„Cmoki“ ekipoje Yauheniya Stsiapanava pelnė 10 taškų.