Vilniaus „Kibirkšties“ komandos aprangą ir toliau vilkės viena perspektyviausių jaunųjų Lietuvos krepšininkių Dalia Donskichytė. Septyniolikmetė įžaidėja sostinės klube pradės jau trečią sezoną.

Praėjusiame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezone įžaidėja aikštėje pasirodė 30 rungtynių, vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 15 minučių, pelnydavo po 6 taškus, atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus, atkovodavo ir perimdavo po 2 kamuolius. Rytų Europos krepšinio lygoje rinkdavo po 4 taškus, perimdavo po 2 kamuolius ir atlikdavo po rezultatyvų perdavimą.

Gynėja praėjusiame sezone vilkėjo ne tik „Kibirkšties“ aprangą, tačiau padėjo ir Vilniaus krepšinio mokyklai Moksleivių krepšinio lygos pirmenybėse. Tarp savo bendraamžių 168 cm ūgio krepšininkė pelnydavo po 18 taškų, perimdavo 6 kamuolius ir atlikdavo 4 rezultatyvius perdavimus.

Vasarą D.Donskichytė atstovavo Lietuvos aštuoniolikmečių merginų rinktinei Europos čempionate Vengrijoje. Nors ten lietuvės užėmė 14 vietą ir iškrito į žemesnį divizioną, tačiau gynėja buvo rezultatyviausia rinktinėje. Ji aikštėje praleisdavo po 29 minutes, pelnydavo po 13 taškų, atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus ir perimdavo po 3 kamuolius.

D.Donskichytei įžaidėjos vaidmenį „Kibirkšties“ komandoje reikės dalintis su Justina Kraujūnaite ir Laurita Jurčiūte.

D.Donskichytę ir visą „Kibirkšties“ komandą galima bus pamatyti rugsėjo 8-10 dienomis Druskininkuose, kur vilnietės dalyvaus žymaus trenerio Algio Gedmino vardo turnyre. Čia „Kibirkšties“ ekipa varžysis su Kauno „Aisčių-LSU“ ekipa, Minsko „Horizont“ klubu iš Baltarusijos ir Liepojos „Papirs“ komanda iš Latvijos.