B diviziono mače dramatiškai laimėjo Panevėžio „Naftėno-KKSC“ (4-2) krepšininkės. Aukštaitijos ekipa Vilniuje 58:54 (12:13, 19:12, 14:10, 13:19) palaužė vietos „Kibirkštį-VKM“ (2-4) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Tuo metu vilnietėms tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas paeiliui.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Emilijai Grigaliūnaitei dvi atakas iš eilės užbaigus taškais, sostinės komanda buvo priekyje vienu tašku – 48:47. Tokią pat persvarą vilnietės turėjo ir likus žaisti pustrečios minutės, kuomet iš toli pataikė Aušrinė Belickaitė – 53:52.

Tada kitoje atakoje Saulė Lukoševičiūtė atsakė tuo pačiu, Agnesė Garčinskaitė pridėjo dvitaškį ir panevėžietės atitrūko – 57:53. Per likusias 98 sekundes „Kibirkščiai“ tašką taiklia bauda pelnė vienintelė Justina Miknaitė ir Vilniaus komandai išsigelbėti nebepavyko – 54:57.

„Kibirkštis-VKM“: Aušrinė Belickaitė 16 (5/16 metimai), Justina Miknaitė 15 (7/17 metimai, 10 atk. kam.), Aušra Verseckaitė 11 (4/13 metimai).

„Naftėnas-KKSC“: Justina Oficerovaitė (4/15 metimai, 8 atk. kam.) ir Agnesė Garčinskaitė (14 atk. kam.) – po 13, Vestina Keburytė 11 (4/11 metimai), Indrė Keršulytė 10 (3/11 metimai).

Informacija: moterulyga.lt