Penkios Vilniaus „Kibirkšties“ (17-5) krepšininkės pasiekė dviženklę pelnytų taškų ribą ir pratęsė komandos pergalių seriją Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės namuose 82:67 (26:25, 15:10, 19:15, 22:17) įveikė Kauno „Aistes-LSU“ (10-13) ir laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Aikštės šeimininkės pirmavo visas rungtynes, o arčiausiai jų kaunietės buvo priartėjusios trečiajame kėlinyje, kada po dviejų Klaudijos Serkevičiūtės taiklių baudų komandas teskyrė vienas taškas – 44:45.

Tuomet „Aistės-LSU“ užsikirto puolime, „Kibirkštis“ surinko devynis taškus be atsako ir įgijo dviženklę persvarą – 54:44.

Ketvirtajame kėlinyje Akvilei Baronėnaitei surinkus tris taškus iš eilės, kauniečių deficitas aptirpo iki septynių taškų – 62:69, bet dvigubą dublį surinkusi Shenita Landry kitoje atakoje atsakė dvitaškiu ir inicijavo pergalingą pranašumą sukrovusį „Kibirkšties“ spurtą 8:0 – 77:62.

S. Landry per 26 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 23 naudingumo balus. Tai buvo septintasis „Kibirkšties“ legionierės dvigubas dublis – pagal šį rezultatą ji užima trečiąją vietą LMKL čempionate.

„Kibirkštis“: Laurita Jurčiūtė 20, Gabija Meškonytė 16, Deanna Mayza ir Laura Juškaitė – po 12, Shenita Landry 11 (10 atk. kam.).

„Aistės-LSU“: Akvilė Baronėnaitė 18 (8 atk. kam.), Klaudija Serkevičiūtė 14, Kristina Masionytė 11.