Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) lyderių dvikovoje Marijampolės „Sūduvos“ klubas namuose 77:72 po permainingos kovos įveikė Vilniaus „Kibirkšties“ ekipą.

„Kibirkšties“ strategė Jurgita Štreimikytė–Virbickienė apgailestavo, kad komanda neturėjo daug laiko pasiruošti atsakingam mūšiui.

„Varžovės pradėjo agresyviai gintis, pradėjo lipti ant galvos, o tai mus išmušė iš ritmo ir pradėjome rungtyniauti chaotiškai. Praradome net 27 kamuolius dėl to, kad jos agresyviai gynėsi. Mes to neišnaudojome, nes metėme tik 10 baudų. Puolime žaidėme nepakankamai pasitikėdamos savo jėgomis.

Džiaugiuosi, kad jos pradėjo pasitikėti savimi, jog gali mesti. Ateis laikais, kai rungtyniaus drąsiau ir prieš agresyvią gynybą. „Sūduva“ turėjo daug laiko pasiruošti ir tai kruopščiai darė, o mes vakar pažiūrėjome ir šiandien ėjome rungtyniauti“, – sakė trenerė.

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Rimvydas Samulėnas džiaugėsi, kad jo auklėtinės pademonstravo labai gerą gynybą ir taip privertė varžoves suklysti net 27 kartus.

„Atsakingai ruošiamės ir gal netgi per gerai žinojome varžovių derinius. Slėgė tokia psichologinė našta, nes pirmose rungtynėse mes daug pirmavome ir pralaimėjome ketvirtajame kėlinyje. Panelės šiek tiek prisibijojo ir netikėjo savimi. Per pertrauką pasikalbėjome, padrąsinau ir todėl pasikeitė žaidimas. Akcentavome, kad negalime mesti tritaškius „Kibirkšties“ žaidėjoms, nes tada jas sustabdyti būna sunku. Gynyba nebuvo prasta, nes privertėme dažnai varžoves klysti“, – kalbėjo strategas.

Informacija: LMKL.lt