Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijai persikėlus į Vilnių, vietos „Kibirkštis“ reabilitavosi po dramatiško starto pirmajame mače Garliavoje.

Jurgitos Štreimikytės vadovaujama komanda savų žiūrovų akivaizdoje 75:64 įveikė Kauno r. „Hoptrans-Sirenas“ ir serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1.

„Mūsų gynyba buvo žymiai geresnė ir agresyvumas buvo žymiai geresnis nei pirmose rungtynėse, – po susitikimo mintimis dalijosi „Kibirkšties“ trenerė. – Geresniu procentu metėme dvitaškius, tiktai tiek, kad iš tos agresijos prieš aikštės gynybą truputėlį nebesidalijome kamuoliu.

Didelis noras laimėti, didelė energija yra šitos komandos stiprybė ir prieš bet kokią agresyvią gynybą mes turime tai naudoti.“

Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmusi „Kibirkštis“ neleido „Hoptrans-Sirenos“ nė karto džiaugtis persvara – praėjusio sezono vicečempionėms varžoves nuolatos teko vytis vilnietes. Pasak garliaviškių vyriausiojo trenerio Manto Šerniaus, jo auklėtinėms perlaužti rungtynių neleido blogas nusiteikimas.

„Norint laimėti šiandienos rungtynes, turėjome nepadaryti tiek tokių mini klaidų, kurios mums tapo skausmingomis: kamuolio praradimas vidury aikštelės, nesisukalbėjimas gynyboje, situacijų neįvertinimas ir leidimas įsižaisti „Kibirkšties“ lyderėms.

Jos įsižaidė, buvo geros ne tik puolime, bet ir gynyboje. Jos atliko didelį darbą, kuomet mūsų lyderės nebuvo efektyvios ir efektingos. Šitas finalas – nenuspėjamas, to ir reikėjo tikėtis“, – kalbėjo M. Šernius.

Trečiasis susitikimas antradienį bus žaidžiamas Garliavoje. Mačo pradžia – 18.30 val.

Informacija: lmkl.lt