Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda 2020-uosius pradeda rungtynių maratonu Latvijoje. Algirdo Paulausko auklėtinės per tris dienas išvykoje sužais tris susitikimus, iš kurių vienas – ir su Douglas Baltijos čempionato nugalėtojomis, Rygos TTT krepšininkėmis.

Penktadienį vilniečių laukia mačas su Rygos „Stradina Universitate“ (nuo 18.30 val.), šeštadienį – su TTT (nuo 18 val.), o sekmadienį – su Liepojos „Liepaja/LSSS“ (nuo 17 val.).

Kartu su sostines komanda į Latviją vyksta ir nuo lapkričio 22-osios nerungtyniavusi Kristė Druskytė, kuri dvikovoje su „Šiauliais“ susižeidė čiurną. „Kibirkšties-MRU“ kapitonė jau išsigydė šią traumą, tačiau šventiniu laikotarpiu ją pakirto gripo virusas ir kol kas ji nėra visiškai atsigavusi.

Douglas Baltijos čempionate K. Druskytė vidutiniškai renka po 9,2 taško, 6,4 atkovoto ir 1,4 perimto kamuolio, 1,8 rezultatyvaus perdavimo bei 11,2 naudingumo balo.

Pirmajame varžybų rate namuose „Kibirkštis-MRU“ daugiau nei užtikrintai susitvarkė su „Stradina Universitate“ (78:30) ir „Liepaja/LSSS“ (78:39), tačiau patyrė nesėkmę prieš TTT (63:72).

Šį sezoną nė karto nesuklupusi TTT laimėjo visas septynerias rungtynes, tuo metu „Stradina Universitate“ per devynis turus pasiekė keturias pergales, o „Liepaja/LSSS“ – tris.

Informacija: moterulyga.lt