Vilniuje įvyko jau antrasis šį sezoną moterų krepšinio komandų derbis. „Kibirkšties-MRU“ komanda 87:40 (22:3, 26:10, 23:19, 16:8) nepaliko vilčių savo dublerėms – „Kibirkšties-VKM“ krepšininkėms.

Pirmosios tarpusavio rungtynės spalio mėnesį taip pat baigėsi daug labiau patyrusios komandos pergale – 97:37.

Tai buvo penktoji „Kibirkšties-MRU“ pergalė Lietuvos čempionate ir ši ekipa yra vienvaldė čempionato lyderė. „Kibirkšties-VKM“ komanda patyrė trečią nesėkmę per trejas rungtynes.

Šiame susitikime Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino treniruojama pagrindinė Vilniaus moterų komanda jau nuo pirmų minučių parodė, kad nesirengia juokauti ir po 10 minučių buvo priekyje 22:3. Nors antrame ketvirtyje Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės vadovaujamoms dublerėms krepšys šiek tiek atsirišo, tačiau nepataikytas nei vienas tolimas metimas stabdė jaunas krepšininkes, kurios po dviejų kėlinių jau turėjo 35 taškų deficitą.

Trečią kėlinį savo individualiu šou pradėjo „Kibirkšties-VKM“ žaidėja Dominyka Gerkytė, kuri pelnė 9 taškus. Tačiau varžovių klaidomis besinaudodama „Kibirkšties-MRU“ komanda ir toliau didino savo pranašumą. Komandas po trijų kėlinių skyrė 39 taškai (71:32).  Paskutiniame kėlinyje vaizdas aikštėje pernelyg nepasikeitė. „Kibirkšties-MRU“ toliau didino savo pranašumą, o „Kibirkšties-VKM“ gavo vertintų pamokų ateičiai.

„Kibirkšties-MRU“ komanda kovą po krepšiais laimėjo 61-31.

Nors šiose rungtynėse daug intrigos nebuvo, tačiau aistrų netrūko. Techninėmis pražangomis buvo nubausti J.Štreimikytė-Virbickienė, G.Kievinas ir „Kibirkšties-MRU“ komandos atsarginių žaidėjų suolelis.

Šiame susitikime dėl traumos pagrindinei komandai negalėjo padėti traumuotos Kristė Druskytė, Eglė Zabotkaitė ir Evelina Šataitė.

Dvigubu dubliu šiose rungtynėse pasižymėjo Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 29 minutes pelnė 21 tašką (9/18 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 0/4 baudos), atkovojo 19 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

Nugalėtojų gretose Saulė Mikelionytė įmetė 20 taškų (7/11 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Justina Miknaitė – 12 (4/10 dvitaškiai, 6 atk. kam.), Gabrielė Šulskė – 9, Livija Sakevičiūtė – 7 (2 blk.), Justina Kraujūnaitė (5 per., 4 rez. per.), Klaudija Serkevičiūtė (4 rez. per.) ir Enrika Matiukaitė (10 atk. kam.) po 6.

„Kibirkšties-VKM“ komandoje Dominyka Gerkytė pelnė 15 taškų (4/13 tritaškiai), Audronė Zdanevičiūtė – 12 (3 rez. per.), Amalija Pašajevaitė – 5 (7 atk. kam.), Gerda Raulušaitytė – 4, Emilija Grigaliūnaitė ir Madita Pruess po 2.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komanda žais gruodžio 7 dieną, kai Europos lygos varžybose susitiks su Minsko „Cmoki“ iš Baltarusijos. „Kibirkšties-VKM“ komanda gruodžio 20 dieną namuose priims Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipą.