Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo dvyliktą pergalę. Rungtynių maratoną tęsiantis sostinės klubas išvykoje 78:67 (18:17, 20:10, 26:22, 14:18) nugalėjo Kauno „LKKA-Aistes“ ir turnyro lentelėje išlieka trečioje vietoje. Kaunietės po nesėkmės rikiuojasi šeštos.

Vos aštuonios į Kauną atvykusios „Kibirkšties-Tichės-IKI“ krepšininkės geriau pradėjo rungtynes (8:5). Tačiau netrukus rezultatas tapo lygus (12:12) ir pirmą kėlinį sostinės ekipa sugebėjo laimėti vos vienu tašku (18:17). Antrasis kėlinys ir toliau klostėsi panašiai. Nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros (25:27). Tačiau ketvirčio pabaigoje, likus žaisti trims minutėms, „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda laimėjo atkarpą 13:0 ir po dviejų kėlinių pirmavo vienuolikos taškų skirtumu (38:27).

Trečiajame kėlinyje iniciatyva ir toliau priklausė Vilniaus komandai (46:32). Po trijų kėlinių „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda priekyje buvo penkiolikos taškų skirtumu (64:49). Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilo „LKKA-Aistės“. Šeimininkės sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų (73:65). Tačiau paskutines minutes sėkmingiau sužaidusios sostinės krepšininkės iškovojo pergalę (78:67).

Dar vienas puikias rungtynes sužaidė Gintarė Petronytė. Vidurio puolėja per minutes pelnė 28 taškus (12/14 dvitaškiai, 4/4 baudos), po krepšiais sugriebė 15 atšokusių kamuolių, blokavo 6 metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 kamuolius perėmė. Krepšininkė surinko 49 naudingumo balus.

Kristina Vengrytė įmetė 19 taškų (8/13 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 8 atk. kam., 3 per., 3 blk.), Santa Dreimanė – 14 (2/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4 rez. per.), Sakellie Daniels – 8 (3/5 dvitaškiai, 2/7 baudos, 10 atk. kam., 7 rez. per., 6 per., 9 kld.), Greta Šniokaitė – 6 (3/7 dvitaškiai, 3 per., 5 kld.), Eglė Šniokaitė – 3 (0/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), o Šarūnė Povilionytė ir Ieva Prėskienytė taškų nepelnė.

„LKKA-Aisčių“ gretose pasižymėjo Laura Svarytė. Vidurio puolėja pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Dovilė Saurazaitė įmetė 13 taškų, o Kornelija Balčiūnaitė – 10.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais po savaitės. Trečiadienį Vilniaus klubas namuose priims „Utenos“ krepšininkes.