Gabija Meškonytė sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o jos vedama Vilniaus „Kibirkštis“ (10-0) ir toliau nejunta pralaimėjimo kartėlio.

Šįkart Vaido Gecevičiaus auklėtinės namuose 86:76 (27:18, 22:18, 19:17, 18:23) pranoko Ukmergės „Vilkmergės“ (4-6) krepšininkes.

G. Meškonytė per 36 minutes pelnė 30 taškų (8/18 dvit., 3/4 trit., 5/6 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, išprovokavo 6 pražangas, triskart suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

Vilnietės didžiąją dalį darbo nuveikė dar prieš ilgąją pertrauką. Dalia Donskichytė ir Morgan Pullins surinko 10 taškų iš eilės, o prie jų prisijungusi G. Meškonytė  vainikavo spurtą 14:2, po kurio viešnios įgijo 15 taškų persvarą – 49:34.

„Kibirkštis“ dar vieną galingą atkarpą sužaidė ir trečiajame kėlinyje. Agnė Bobinaitė pataikė iš toli, G. Meškonytė ir Livija Sakevičiūtė pataikė baudų metimus, o vilnietės spurtavo 9:0 ir susikrovė triuškinamą pranašumą, po kurio mačo baigtis tapo aiški (62:42).

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 30 (8/18 dvit., 28 naud. bal.), Agnė Bobinaitė 13 (3/8 trit.), Dalia Donskichytė 10 (5/6 dvit.).

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 24 (3/3 trit., 29 naud. bal.), Kourtni Perry 17 (6/8 dvit., 9 atk. kam.), Klaudija Serkevičiūtė 16 (9/11 baudos).