BIG-08403Puikiai tritaškius metimus pataikiusios Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės iškovojo 7-ą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje. Sostinės klubo merginos savo aikštėje 108:44 (32:7, 29:15, 21:9, 26:13) sutriuškino Utenos „Utena“ ekipą ir pakilo į pirmąją turnyro lentelės poziciją šalies pirmenybėse. Vilniaus klubo pergalė 64-ių taškų skirtumu – tai šio sezono „Kibirkšties-VIČI“ komandos rekordas.

BIG-08403LMKL top team – Kibirkstis-VICI  (7-0) had no problems winning another game. This time they  crushed seventh ranked Utena (1-6) in Vilnius 108-44. It was a great evening for guard Egle Sniokaite who led her team to a victory scoring 21 points, 5 assists and 7 steals. Greta Sniokaite helped adding 18 points. Kibirkstis-VICI’s coach Jurgita Streimikyte felt very confident using 11 players which allowed the starters a little rest for the next games.

Prieš mačą „Kibirkšties-VIČI“ merginos pasveikino Sofiją Aleksandravičius, kuriai buvo suteikta Lietuvos pilietybė.

Sostinės klubas rungtynes pradėjo spurtu 16-0 ir visas savo problemas išsprendė jau pirmame kėlinyje. „Kibirkšties-VIČI“ komandos trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė rotavo sudėtimi, o komanda sprendė savo užduotis prieš kitą savaitę laukiančią Eurolygos dvikovą. Antrame kėlinyje ir toliau puikiai veikusi toliašaudė artilerija po dvidešimties minučių kovos sukrovė 40 taškų persvarą (61:22).

Antroje rungtynių dalyje viskas klostėsi pagal tokį patį scenarijų. Vilnietės sėkmingai „vogė“ kamuolius gynyboje, taikliai atakavo nuo trijų taškų linijos ir didino pranašumą. Ketvirtojo kėlinio viduryje skirtumas pasiekė 60 taškų ribą. Tai didžiausia „Kibirkšties-VIČI“ komandos persvara šiame sezone. Likus dviems minutėms iki mačo pabaigos 100-ąjį rungtynių tašką pelnė Hollie Mershon.

Vilnietės šiame mače pataikė 18 tritaškių iš 33 (55%).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Eglė Šniokaitė. Gynėja per 24 minutes pelnė 21 tašką (5/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/3 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 7 ir atkovojo 3 kamuolius bei surinko 30 naudingumo balų.

Greta Šniokaitė įmetė 18 taškų (5/7 tritaškiai), Ieva Krastina – 13 (3/6 tritaškiai, 6 rez. per., 3 per.), Hollie Mershon – 10 (2/4 tritaškiai, 3 rez. per.), Vita Kuktienė (3/3 dvitaškiai, 3 rez. per.), Lina Pikčiutė (4 atk. kam.) ir Rima Valentienė (3/3 tritaškiai) po 9, Mantė Kvederavičiūtė – 8 (4 atk. kam.), Kristina Alminaitė – 7 (3/3 dvitaškiai, 8 atk. kam., 4 blk., 5 kld.), Sofija Aleksandravicius – 4, o Ieva Šimkutė taškų nepelnė (3 rez. per., 2 blk.).

„Utenos“ komandoje Vita Žilinskaitė surinko 20 taškų (7/17 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Rita Žilinskaitė – 8, o Eglė Jucevičiūtė – 7 (3/14 dvitaškiai, 8 atk. kam.).

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ komanda žais trečiadienį (11-20). Tai bus moterų Eurolygos rungtynės su Salamankos „Parfumerias Avenida“ ekipa iš Ispanijos. Mačas vyks „Lietuvos ryto“ krepšinio arenoje (Ozo g. 14a). Rungtynių pradžia 20:30 val. Įėjimas nemokamas.

At the losing side American forward Vita Zilinskaite responded with 20 points and 8 rebounds. Undefeated Kibirkstis-VICI have an impressive series of seven victories in a row. Defending champion  maintains first place with 7-0 record. Utena lost third
consecutive game. They  keep the seventh position with six games lost.