„Kibirkšties-VIČI“ vyr. trenerė J.Štreimikytė-Virbickienė: du kėlinius pramiegojome (VIDEO)

BIG-84565Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda ketvirto kėlinio pradžioje pralaiminėjo 19-os taškų skirtumu, tačiau sugebėjo sukaupti visas jėgas ir vėl atkurti intrigą. Tiesa, krepšinio dievai nebuvo Vilniaus komandos pusėje ir Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės 65:68 pralaimėjo Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkėms. Po šios nesėkmės sostinės ekipa turnyro lentelėje užima 4-ą vietą.

Continue reading

„Kibirkštis-VIČI“ antrą sykį šį sezoną nusileido Klaipėdos krepšininkėms (VIDEO)

_MG_3563Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandai ir antrą kartą šiame sezone nepavyko įveikti Klaipėdos „Fortūnos“ ekipos. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojamos šalies čempionės, Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse, 65:68 (14:12, 12:24, 17:19, 22:13) nusileido uostamiesčio ekipai ir patyrė ketvirtą nesėkmę per dešimt rungtynių.

LMKL čempionate dviejų Europos taurės komandų susitikimas

BIG-84418Šią savaitę Europos taurės varžybose (EuroCup Women) pertrauka, todėl Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda jau antradienį keliauja į Klaipėdą, kur žais Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionato rungtynes su „Fortūnos“ komanda. LMKL turnyro lentelėje sostinės krepšininkės turi 6 pergales ir žengia trečioje vietoje, o klaipėdietės iškovojo 5 pergales ir yra penktos.

A.Baletič vedama „Kibirkštis-VIČI“ palaužė „Sūduvą“ (FOTO, VIDEO)

_MG_2665Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (6/3), kuri namuose rezultatu 67:63 (18:19, 17:13, 16:11, 16:20) palaužė Marijampolės „Sūduvos“ (6/3) komandą. Rungtynes ekipos pradėjo apylygiai ir keisdamosi tiksliomis atakomis, neleido nei vienai iš komandų pabėgti į priekį.

Vilniuje vyks praėjusio sezono LMKL finalo pakartojimas

BIG-84337Praėjusių metų Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo pakartojimas. Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda mes iššūkį Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkėms. Mačas lapkričio 22 dieną Mykolo Romerio universiteto salėje (Ateities g. 20) prasidės 19 valandą. Įėjimas nemokamas. Tiesa, pirmoje šio sezono tarpusavio dvikovoje „Sūduvos“ krepšininkės nepaliko vilčių vilnietėms ir šventė pergalę 96:68. Dabar puikus laikas revanšui!

(Lietuviškai) Kova dėl LMKL aukso: antro titulo iš eilės siekianti „Kibirkštis-VIČI“ ir po penkerių metų finale žaisianti „Sūduva“

BIG-22567Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda jau trečiadienį pradės savo trečiąjį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalą. Trečius metus gyvuojantis klubas savo kolekcijoje turi vieną auksinį LMKL apdovanojimą ir vieną sidabrinį. Sostinės klubo krepšininkės padarys viską, jog apgintų nugalėtojų titulą. Vilniečių varžovės – Marijampolės „Sūduvos“ ekipa, kuri šių pirmenybių finale žais po penkerių metų pertraukos.