Po kelerių metų pertraukos Vilniuje vėl buvo moterų krepšinio derbis. Prieš šį sezoną „Kibirkšties-MRU“ komandos dublerės „Kibirkštis-VKM“ nusprendė žaisti aukščiausioje lygoje. Tiesa, šį vakarą didelės intrigos nebuvo ir daug labiau patyrusi „Kibirkšties-MRU“ komanda 97:37 (23:12, 26:9,  20:16, 28:0) įveikė savo varžoves.

„Kibirkšties-MRU“ komanda jau pirmame kėlinyje nutolo saugiu atstumu, antrą ketvirtį laimėjo 26-9 ir antroje rungtynių dalyje komandos jau sprendė savo uždavinius.

Nors trečiame kėlinyje „Kibirkšties-VKM“ komanda sugebėjo atsilaikyti ir ketvirtį pralaimėjo tik 4 taškais, tačiau per paskutines 10 min. jaunosios krepšininkės taškų nepelnė ir patyrė sutriuškinimą – 97:37.

„Kibirkšties-MRU“ komandai tai buvo pirmosios rungtynės Lietuvos čempionate šį sezoną ir pasiekta pirmoji pergalė, o „Kibirkšties-VKM“ komanda patyrė antrą nesėkmę per dvejas rungtynes.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-MRU“ komandoje žaidė Klaudija Serkevičiūtė. Gynėja pelnė 17 taškų (6/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Justina Kraujūnaitė įmetė 13 taškų, Daugilė Šarauskaitė – 12 (8 atk. kam., 4 rez. per., 2 blk.), Eglė Zabotkaitė, Kristė Druskytė ir Gabrielė Šulskė po 10, Saulė Mikelionytė – 9, Livija Sakevičiūtė – 8 (8 atk. kam.), Justina Miknaitė – 5, Enrika Matiukaitė – 2, Evelina Šataitė – 1.

„Kibirkšties-VKM“ komandoje labiausiai išsiskyrė Audronė Zdanevičiūtė. Gynėja pelnė 17 taškų.

Gerda Raulušaitytė įmetė 9, Dominyka Gerkytė – 4, Aušrinė Belickaitė, Aistė Radzevičiūtė ir Amalija Pašajevaitė po 2, o Urtė Ratavičiūtė – 1.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komanda žais jau penktadienį, kai išvykoje susitiks su Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipa.