Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komanda du kėlinius lygiai kovojo su Lietuvos čempionato nugalėtojų titulą ginančia Kauno „Aisčių-LSMU“, tačiau jaunesnės sostinės krepšininkės 51:81 (20:16, 15:27, 3:20, 13:18) turėjo pripažinti varžovių pranašumą.

Tai buvo ketvirtoji iš eilės ir ketvirtoji šiame sezone „Kibirkšties-VKM“ komandos nesėkmė.

Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojamos jaunosios Vilniaus krepšininkės puikiai pradėjo rungtynes ir tokio kovingumo nesitikėjusias Kauno krepšininkes pribloškė. Po pirmų 10 minučių aikštės šeimininkių persvara buvo 4 taškai.

Tiesa, jau antrame ketvirtyje viešnios iš Kauno įjungė aukštesnę pavarą ir perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. Rungtynių lūžis įvyko trečiame kėlinyje, kur puolime pradėjusios strigti vilnietės per 10 min. pelnė tik 3 taškus ir po trijų ketvirčių deficitas siekė 25 taškus.

Paskutinis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas, o komandos galėjo spręsti savo uždavinius.

Vilniečių gretose Audronė Zdanevičiūtė pelnė 22 taškus (9/14 dvit.) ir tapo rezultatyviausia mačo žaidėja.

„Kibirkštis-VKM“: Audronė Zdanevičiūtė 22 (9/14 dvit.), Amalija Pašajevaitė 8, Gerda Raulušaitytė 7 (5 atk. kam.).

„Aistės-LSMU“: Santa Baltkojienė 18 (7/11 dvit.), Brigita Sinickaitė 12, Ieva Bagdanavičienė 11, Karolina Kazočiūnaitė (5 atk. kam.), Gabija Šegždaitė (10 atk. kam.) ir Kristina Masionytė po 10.