MultiGyn Moterų lygos A divizione – reguliariojo sezono finišo tiesioji. Baigus Baltijos lygos sezoną, Lietuvos ekipoms tarpusavyje liko sužaisti paskutinį varžybų ratą, per kurį bus sudėlioti paskutiniai akcentai prieš balandžio 13-14 dienomis vyksiančias finalo ketverto varžybas Kėdainiuose.

Tarp pirmojo ketvertuko komandos viena nuo kitos šalia žengiančios yra atitrūkusios per 2-3 pergales, tuo metu Šiaulių „Šiauliai-Universitetas“ per pirmuosius tris ratus liko be pergalių ir jau aišku, kad iš paskutiniosios vietos nebepakils.

Dainiaus Bertulio auklėtinių sezono pabaigoje lauks dvejų rungtynių serija su B diviziono nugalėtojomis.

A divizione užtikrintai pirmauja Vilniaus „Kibirkštis“, per 12 turų suklupusi tik sykį – prieš Kauno „Aistes-LSMU“. Pastarosios Lietuvos čempionate fiksuoja penkių pergalių seriją ir su santykiu 9-3 užimą antrąją vietą.

Pirmąsias dvi pozicijas užimančios ekipos tarpusavyje paskutinį kartą Kaune sužais balandžio 2-ąją. Pagal tarpusavio susitikimų baigtį 2-1 pirmauja „Kibirkštis“.

Trečioje vietoje – Ukmergės „Vilkmergė“ su 6 pergalėmis per 12 rungtynių. Jas dar teoriškai gali aplenkti Klaipėdos „Fortūna“, su santykiu 4-8 esanti ketvirta.

Uostamiesčio ekipa pirmajame susitikime su „Vilkmerge“ laimėjo 90:79, bet paskui ukmergiškėms nusileido 64:67 ir 57:62. Laimėjusios minimaliausia persvara, klaipėdietės įgytų tarpusavio pranašumą prieš Ukmergės komandą ir liktų aukščiau, jei šios dvi komandos susilygintų pagal laimėjimų skaičių.

Kėdainių arenoje balandžio 13-14 d. vyksiančio finalo ketverto pusfinaliuose reguliariojo sezono nugalėtoja susikaus su ketvirtoje vietoje liksiančia komanda, o antra komanda dėl teisės žaisti finale kovos su trečia lygos ekipa.

Penktadienį ketvirtasis varžybų ratas startuos 17 val. prasidėsiančiomis rungtynėmis Klaipėdoje tarp vietos „Fortūnos“ ir Kauno „Aisčių-LSMU“. Nuo 19.30 val. Ukmergėje į kovą stos „Vilkmergė“ ir Vilniaus „Kibirkštis“.

Informacija: moterulyga.lt