Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ moterų komanda savo viešnagę Baltarusijoje pradėjo labai sėkmingai. Vilniaus klubo krepšininkės pirmose Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) išvykos rungtynėse svečiuose 91:58 (23:10, 19:10, 23:16, 26:22) sutriuškino Gardino „Viktoria“ krepšininkes ir iškovojo penktąją pergalę per devynerias rungtynes.

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas. Rezultatas lygus buvo tik pirmomis susitikimo minutėmis, netrukus Vilniaus krepšininkės išsiveržė į priekį (9:6), o kėlinio pabaigoje, daugiausiai Sakellie Daniels ir Gintarės Petronytės pastangomis, skirtumas tapo dviženklis (23:10).

Antrame ketvirtyje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda toliau didino pranašumą. Vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius aikštėje leido pasirodyti visoms vienuolikai registruotų krepšininkių. Kėlinio pabaigoje skirtumas pasiekė dvidešimt taškų (42:20).

Trečias ir ketvirtas kėliniai klostėsi pagal panašų scenarijų. Vilniaus klubas užtikrintai laikė iniciatyvą savo rankose, o sostinės ekipos treneriai galėjo leisti rungtyniauti mažiau žaidžiančioms krepšininkėms.

Vilniaus ekipa užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (56/37) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (18/10).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Eglė Šniokaitė. Gynėja per 28 minutes pelnė 18 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Justina Kraujūnaitė (5/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5 rez. per., 4 atk. kam.) ir Dalia Belickaitė (4/7 dvitaškiai, 5/8 baudos, 5 rez. per., 5 per., 4 atk. kam., 5 kld.) pelnė po 13 taškų, Greta Šniokaitė – 9 (3/12 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6 atk. kam., 4 kld.), Sigita Galdikaitė, G.Petronytė (5 atk. kam.), S.Daniels (1/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos) ir Santa Dreimanė (3/10 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/2 baudos, 7 atk. kam.) po 7, Ieva Prėskienytė – 6 (2/7 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Vita Žilinskaitė – 4 (14 atk. kam.), o Kristina Vengrytė taškų nepelnė (0/5 dvitaškiai).

„Viktoria“ gretose Alena Martynava pelnė 15 taškų, Alena Holubeva  įmetė 9, o Nastassia Haryna – 5.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais ketvirtadienį su Gardino „Olimpia“ krepšininkėmis.