Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ moterų komanda sunkia pergale baigė Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) sezoną. Lietuvos ekipa svečiuose po pratęsimo 91:86 (21:22, 15:23, 18:21, 26:14, 11:6) nugalėjo Gardino „Olimpia“ ekipą iš Baltarusijos. Šis mačas abiems komandoms nieko nelėmė. Vilniaus ekipa jau nebeturėjo šansų žengti toliau, o baltarusės buvo užsitikrinusios vietą kitame etape.

Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko išsiveržti į priekį didesniu skirtumu, tačiau antrajame kėlinyje „Olimpia“ ekipa palaikoma savo sirgalių susikrovė devynių taškų pranašumą.

Trečiame kėlinyje vaizdas nepasikeitė. Komandos žaidė lygiai, tačiau priekyje buvo Baltarusijos komanda. Viskas aukštyn kojomis apvirto ketvirtame kėlinyje. „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginos pradėjo demonstruoti gražų krepšinį ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Kėlinio pabaigoje sąlygas jau diktavo vilnietės, tačiau paskutinėmis sekundėmis pataikytas „Olimpia“ tritaškis privertė žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu sąlygas jau diktavo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda. Daugiau jėgų išsaugojusios vilnietės žaidė užtikrinčiau ir šventė pelnytą pergalę.

Nugalėtojų gretose nesustabdoma buvo Gintarė Petronytė. Vidurio puolėja per 41 minutę pelnė 22 taškus (7/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 8/9 baudos), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 metimus blokavo. G.Petronytė surinko 39 naudingumo balus.

Jai puikiai talkino Sakellie Daniels. Gynėjai pritrūko kelių rezultatyvių perdavimų iki trigubo dublio. Amerikietė pelnė 11 taškų (3/12 dvitaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Eglė Šniokaitė pelnė 18 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 7/12 baudos, 3 per.), Sigita Galdikaitė – 14 (6/9 dvitaškiai, 2/3 baudos, 8 atk. kam., 3 rez. per.), Kristina Vengrytė – 13 (5/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/4 baudos, 5 atk. kam.), Dalia Belickaitė – 6, Santa Dreimanė – 5 (1/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), Greta Šniokaitė – 2, o Vita Žilinskaitė taškų nepelnė.

„Olimpia“ komandoje Anna Pokoeva pelnė 22 taškus, Lyubov Alyoshkina įmetė 19, o Katsiaryna Kashlei – 10.

Baltijos lygos turnyro lentelėje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda su šešiomis pergalėmis ir keturiomis nesėkmėmis liko ketvirtoje vietoje. Į kitą etapą pateko pirmą vietą užėmusi Rygos „TTT-Riga“ (9 pergalės/1 pralaimėjimas) ir antra likusi „Olimpia“ (7/3).