Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“ Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezoną pradėjo nesėkme. Vilnietės namuose 48:65 (14:13, 11:9, 13:24, 10:19) turėjo pripažinti Kauno „LKKA-Aisčių“ ekipos pranašumą. Šeimininkės mačą pradėjo tokiu penketuku: Sakellie Daniels, Šarūnė Povilionytė, Kristina Vengrytė, Brigid Bowley ir Vita Žilinskaitė. Rungtynėse pirmuosius taškus pelnė viešnios iš Kauno, kurios spurtavo pelnydamos šešis taškus (0:6). Tačiau kėlinyje sužaidus penkias minutes aikštės šeimininkės išlygino rezultatą (6:6). Likus žaisti dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos po šešių iš eilės B.Bowley taškų vilnietės pirmą kartą išsiveržė į priekį (12:10).

Antrajame kėlinyje sužaidus dvi minutes rezultatas vėl buvo lygus (18:18). Kėlinio metu pirmavo tai viena, tai kita komanda. Tačiau sėkmingas K.Vengrytės žaidimas leido „Kibirkštis-Tichė-IKI“ po dviejų kėlinių pirmauti trimis taškais (25:22).

Trečio kėlinio pradžioje kaunietės  spurtavo 5:0, tačiau tada penkis taškus pelnė Š.Povilionytė, du įmetė K.Vengrytė ir vilnietės vėl buvo priekyje (32:30). „LKKA-Aisčių“ ekipa pakeitė gynybos sitemą ir vilnietės pradėjo strigti puolime ir kaunietės išsiveržė į priekį (32:38). Dar kelis kartus nesėkmingai rengusios ataką po trijų kėlinių šeimininkės atsiliko aštuonių taškų skirtumu (38:46)

Ketvirto kėlinio pradžioje penktą pražangą gavo B.Bowley, netrukus toks pats likimas ištiko ir Š.Povilionytę. Sužaidus pusę kėlinio vilnietės atsilikinėjo trylikos taškų skirtumu (44:57). Nors vienu metu buvo pavykę priartėti iki devynių taškų, tačiau pergalę šventė viešnios iš Kauno (48:62).

„Ne tokio starto tikėjomės, tačiau tai tik pradžia. Esame kartu mažai žaidusios, susižaidusios ir turime daug dirbti. Nereikia daryti jokių išvadų. Pirmi du kėliniai buvo nervingi, matyt tam įtakos turėjo pirmos sezono rungtynės, – kalbėjo rezultatyviausia mačo žaidėja K.Vengrytė. – Sutrikome prieš varžovių aikštės gynybą, matyt, tai ir buvo veiksnys nulėmęs nugalėtoją. Savo žaidimu taip pat nesu labai patenkinta“.

K.Vengrytė per 35 minutes pelnė 17 taškų (7/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/3 baudos), po krepšiais sugriebė 7 kamuolius, atliko vieną rezultatų perdavimą bei po kartą blokavo ir perėmė kamuolį.

B.Bowley pelnė 11 taškų (3/7 dvitaškiai, 5 atk. kam., 5 klaidos), Š.Povilionytė – 10 (3/9 dvitaškiai, 4 atk. kam., 5 klaidos), S.Daniells – 3 (0/10 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/6 baudos, 6 atk. kam., 8 rez. per., 5 klaidos), V.Žilinskaitė, Diana Žintikaitė (1/5 dvitaškiai) ir Eglė Šniokaitė po 2, Sigita Galdikaitė – 1 (14 atk. kam.), Inga Aleksaitė ir Ieva Prėskienytė taškų nepelnė.

„LKKA-Aisčių“ ekipoje Vitalija Kaminskytė pelnė 19 taškų. Laura Svarytė įmetė 15, o Ugnė Avižienytė ir Gintarė Jasiunskaitė po 8.

„Ne taip norėjome pradėti čempionatą. Turime patyrusių žaidėjų, jos turėjo sužaisti ir pačios kitaip, ir padėti jaunimui. Norint laimėti reikia įmesti į krepšį. Jeigu metame tik 25 procentų taiklumu, tai variantas nebent mesti šimtą metimų, – kalbėjo „Kibirkštis-Tichė-IKI“ vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius. – Mes pralaimėjome rungtynes, nes visiškai neužpuolėme prieš aikštę. Galima paištyi daug derinių, tačiau juk žaidžia ne deriniai, o žaidėjos. Daug prametėme iš po krepšio. Žinome ką reikia taisyti ir kaip dirbti“.

Pirmąsias „Kibirkštis-Tichė-IKI“ rungtynes stebėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai Bradas Newley, Aleksandras Rasičius, Goranas Jeretinas ir Predragas Samardžiskis, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ritas Vaiginas ir legendinės Vilniaus „Kibirkšties“ komandos krepšininkės.

Kitas rungtynes Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“ žais spalio 22 dieną su Kauno „Sirenos“ klubu.