Solidžioje Vilniaus „Kibirkšties“ komandos atkarpoje žibanti Laurita Jurčiūtė – naudingiausia praėjusios savaitės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) krepšininkė.

20-metė kėdainietė per dvejas rungtynes vidutiniškai žaidė po 29 minutes, pelnė po 19 taškų, atliko po 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė po 5,5 kamuolio ir rinko po 22,5 naudingumo balo.

Pirmasis savaitės mačas su Šiaulių „Šiaulių-Universitetu“ L. Jurčiūtė susiklostė rekordiškai – pirmoje mačo dalyje pelniusi 20 taškų, po ilgosios pertraukos ji pridėjo dar keturis ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes LMKL.

Taip pat gynėja tame pačiame susitikime perėmė 6 kamuolius ir įsirašė 27 naudingumo balus. Pastarieji du rezultatai irgi yra geriausi jos asmeniniai rodikliai.

L. Jurčiūtės vedama „Kibirkštis“ per paskutiniąsias šešerias rungtynes laimėjo penkissyk ir iš viso per 15 turų yra pasiekusi 11 pergalių.

Likęs simbolinis penketukas:

Gynėja Arina Bilotserkivska (Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“, 166 cm, 28 m.), 2 rungtynės (98:46 nugalėta Ukmergės „Vilkmergė“ ir 68:43 įveiktos Kauno „Aistės-LSU“): vid. 20 min., 13 tšk., 7 rez. perd., 3 atk. kam., 20 naud. bal.

Puolėja Sandra Baliutavičiūtė (Klaipėdos „Fortūna“, 182 cm, 36 m.), 2 rungtynės (68:74 nusileista Kauno „Aistėms-LSU“ ir 72:77 pralaimėta Vilniaus „Kibirkščiai“): vid. 38 min., 14,5 tšk., 12,5 atk. kam., 3 rez. perd., 20 naud. bal.

Puolėja Roberta Mizgerytė (Klaipėdos „Fortūna“, 188 cm, 22 m.), 2 rungtynės (68:74 nusileista Kauno „Aistėms-LSU“ ir 72:77 pralaimėta Vilniaus „Kibirkščiai“): vid. 41,5 min., 18 tšk., 8,5 atk. kam., 2,5 rez. perd., 2 blk., 18,5 naud. bal.

Centro puolėja Livija Sakevičiūtė (Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“, 188 cm, 18 m.), 2 rungtynės (98:46 nugalėta Ukmergės „Vilkmergė“ ir 68:43 įveiktos Kauno „Aistės-LSU“): vid. 23 min., 10,5 tšk., 8 atk. kam., 3,5 blk., 18,5 naud. bal.

Informacija: lmkl.lt