Mačo pabaigoje užtikrinčiau sužaidusios Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ persvėrė Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos rezultatą.

Manto Šerniaus vadovaujama ekipa savo aikštėje 80:77 (18:22, 24:19, 19:16, 19:20) palaužė Lauritos Jurčiūtės vedamą Vilniaus „Kibirkštį“ ir serijoje iki trijų pergalių atitrūko 2-1.

Ketvirtasis susitikimas penktadienį bus žaidžiamas Vilniuje.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Gabijai Meškonytei surinkus penkis taškus paeiliui, „Kibirkšties“ deficitas buvo minimalus – 66:67.

Kitoje atakoje ta pati G. Meškonytė prametė iš toli, Shenita Landry – du baudų metimus ir tada „Kibirkštis“ sulaukė Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės tolimo šūvio, šeimininkėms suteikusio keturių taškų persvarą – 70:66.

Prasidėjus paskutinei minutei, G. Meškonytės trys taškai dar leido vilnietėms kabintis į rungtynes – 71:72, tačiau paskui „Hoptrans-Sirenos“ surinko šešis taškus iš eilės ir padėjo tašką rungtynėse – 78:71.

Sostinės klubą į priekį vedė dar pirmoje mačo dalyje 19 iš 25 taškų surinkusi L. Jurčiūtė. Ji iš viso per 35 minutes pataikė 4/5 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 2/3 baudų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Vilniečių pralaimėjimą apkartino Dalios Donskichytės trauma. Gynėja antrojo kėlinio pabaigoje susižeidė koją, o aikštę paliko tik su komandos draugių pagalba. Per 11 minučių ji prametė vienintelį mestą dvitaškį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Hoptrans-Sirenos“: Arina Bilotserkivska 14, Ieva Šimkutė 13 (8 atk. kam.), Rasa Knyzaitė 11, Livija Sakevičiūtė 10.

„Kibirkštis“: Laurita Jurčiūtė 25, Gabija Meškonytė 16, Shenita Landry 11.

Informacija: lmkl.lt