Pralaimėjimą sostinėje Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) patyrė Vilniaus „Kibirkštis“ (12/5), kuri 75:72 (24:19, 13:18, 21:14, 17:21) po atkaklios kovos nusileido Marijampolės „Sūduvai“ (15/2).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo marijampolietės, kurios sužaidus 3 minutes turėjo 5 taškų pranašumą – 8:3. „Sūduva“ vilnietėms priartėti ženkliai neleido ir padidino persvarą iki 7 taškų – 23:16. Visgi kėlinio pabaigoje „Kibirkštis“ surengė sėkmingas atakas ir kiek pamažino deficitą – 19:24.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ ir toliau kontroliavo žaidimą, tačiau vilnietės nenusileido ir sėkmingai sužaidusios puolime, įpusėjus kėliniui sumažino deficitą iki minimumo – 29:30. Per likusį kėlinio laiką vyko atkakli kova, tačiau Ivetos Šalkauskės tolimas metimas leido kiek atitrūkti „Sūduvai“ – 35:31. Kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidė „Kibirkštis“, kuri sugebėjo išlyginti pranašumą ir palikti intrigą antrajai rungtynių daliai – 37:37.

Trečiąjį ketvirtį spurtu 10:2 pradėjo „Sūduva“ ir greitai susikrovė 8 taškų persvarą – 47:39. Marijampolietės aktyviai žaidė gynyboje ir varžovių arti neprisileido bei likus žaisti 3 minutes pirmavo – 51:45. Kėlinio pabaigoje marijampolietės buvo padidinusios atotrūkį iki 8 (56:48) taškų, o prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje – 58:51.

Lemiamą kėlinį aukštesnę pavarą įjungusios pradėjo vilnietės, kurios sužaidė atkarpą 13:6 ir įpusėjus ketvirčiui išlygino rezultatą – 64:64. Po Rimvydo Samulėno paprašytos minutės pertraukėlės „Sūduva“ spurtavo 6:0 ir vėl susigrąžino pranašumą – 70:64. Likus žaisti mažiau nei minutę, „Kibirkštis“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki minimumo (70:71), tačiau rungtynių pabaigoje svarbius taškus pelnė I.Šalkauskė, kuri įtvirtino „Sūduvos“ pergalę – 75:72.

„Kibirkštis“: E.Šniokaitė 26, L.Juškaitė 16 (7 atk. kam.), D.Šarauskaitė 8 (7 atk. kam.).

„Sūduva“: I.Šalkauskė 30 (10 atk. kam.), S.Baliutavičiūtė 15 (5 atk. kam.), L.Svarytė, A.Gabalytė, S.Butler po 7.